Папіломи. Невуси. Кератоми. Лікування у Києві.

Папіломи. Невуси. Кератоми. Лікування у Києві.

Папіломи. Невуси. Кератоми. Лікування у Києві. Голосіївський район.


Папіломи. Лікування у Києві.

Папілома — це доброякісне новоутворення шкіри та слизових, яка розвивається з плоского епітелію та піднімається на поверхню шкіри у вигляді сосочка. Локалізація папілом найрізноманітніша, частіше звертаються пацієнти віком старше 40 років з локалізацією папілом на шиї, у пахвових та пахвинних ділянках, на внутрішніх поверхнях стегон.

Папілома має широку основу або розташовується на ніжці, рухома. Мають різне забарвлення, від білуватого, рожевого до насиченого коричневого.

Діаметром від 0,3-0,5 до 1,0-1,5 см і більше. Діагноз базується на клінічних та гістологічних досліджень.

Раніше лікування папілом було тільки хірургічне сучасній дерматології використовують кріодеструкцію, електрокоагуляцію та лазерну вапоризацію.


Невуси

Невуси. Лікування у Києві.

Невус — це вроджене або придбане новоутворення на шкірі, яке в побиті частіше називають родимками.

Існує безліч різновидів нeвycів (нeвyc cпoлyчнo-ткaнинний , нeвyc aтoпічний і ін.),

Більшість з них нешкідливі, пpoтe, є poдимки, які можуть пepepoдитиcя в злoякіcнe нoвoyтвopeння.


Koмeдoнoвий нeвyc — це досить рідкісний різновид шкірних утворень.

Він може бути вpoджeним або yтвopитиcя в дитячому або пyбepтaтнoмy віці.

У дopocлих людей кoмeдoнoви нeвycи yтвopюютьcя в pідкіcних випадках.

Дане утворення віднocитьcя дo eпідepмaльним poдимoк, тобто, poзтaшoвyєтьcя воно в верхніх шapaх шкіpи, частіше за все на кінцівках та тулубі.

Центральна частина пронизана щільною роговою масою темно сірого або чорного кольору. При насильницькому видалені рогової пробки утворюється заглиблення, де згодом залишиться атрофія.

Спостерігається також вторинне запалення та нагноєння осередку ураження.

Якщо невус створює косметичну проблему, то його краще видалити.

Ми пропонуємо кілька різних способів:

  • Хімічний пілінг з використанням ретиноєвої кислоти.
  • Лaзepнe видалення вyгpeпoдібних нeвycів на yвaзі пoшapoвe зняття верхніх шарів шкіри.

Після пpoвeдeння пpoцeдypи на шкірі зaлишaєтьcя западинка, яка з чacoм вирівнюється.

Електрокоагуляція при використанні цього методу вогнище ураження відсікається шляхом випалюванням струму високої частоти.

На місці вогнища незабаром утворюється кірочка, яку ні в якому разі не можна відривати.

Після того, як кірка відпаде на шкірі може залишитись пляма, яка з часом зійде.


Кератоми

Кератоми. Лікування у Києві.

Кератоз себорейний (бородавка себорейна, бородавка вікова) — це доброякісне епітеліальне новоутворення. Спостерігається частіше у людей похилого віку однак вважають, що він може з’явитися і у молодих людей і навіть у дітей.

Утворення росте дуже повільно і формується впродовж декількох десяти століть. Спочатку з’являється обмежена пляма жовтуватого або коричнюватого кольору, яка згодом зростає у розмірі до 4-6 см і більше. Поверхня плями постійно вкрита жировою кіркою, яку легко зняти. Але згодом цей осередок помірено підноситься над поверхнею шкіри, кірки стають більш щільними, товщина цих кірок може досягати 1-2 см. Вони бувають жовто-коричневого, темно-коричневого або чорного кольору. Розташування може бути різноманітним, але частіше виникають на закритих ділянках шкіри, можуть з’явитися на обличчі, шиї, на волосистій частині голови, кінцівках.

Ми пропонуємо для вирішення цієї проблеми видалення бородавок за допомогою лазера -це вплив на уражені ділянки тепловим випромінюванням, який є найпопулярніший і ефективніший метод в лікуванні.


Кератома вікова зустрічається також у людей похилого віку на відкритих ділянках шкіри, обличчя, шия, верхні кінцівки. Осередки ураження бувають поодинокі або множинними. Спочатку з’являються ділянки обмеженого гіперкератоза після відторгнення лусочок вони неодмінно з’являються знову та стають щільними.
Сформоване новоутворення щільне діаметром 1-1,5 см і більше, округлих форм вкрите щільно розташованими сірими кірками. Новоутворення самовільно не зникає, лише при довготривалому травмуванні або нераціональному лікуванні може перерости в злоякісне новоутворення. Лікування базується на видаленні пухлини, методами кріодеструкції; та новітній метод використання лазерного випромінювання.