Ін'єкції для схуднення: ліполітіки

Ін’єкції для схуднення: ліполітіки

Ін’єкції для схуднення: ліполітіки

Чи реальне схуднення за допомогою ін’єкцій, або це лише черговий маркетинговий хід з боку косметологічних центрів?!

Чи правда, що вітаміни і озон допомагають схуднути, і позбавитися від зайвої ваги?

Наскільки ліполітікі застосовні для поліпшення форми тіла, для зміни рис обличчя?

Спробуємо розібратися в цих питаннях, актуальних для багатьох сучасних людей, що турбуються про свою красу.

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки
Уколи ліполітіками Лікоград

Загальна інформація

Використовуючи ін’єкції — ліполітікі для схуднення, людина вступає на шлях безкомпромісної боротьби із зайвими кілограмами і грамами в різних частинах тіла.

Введення спеціалізованих препаратів дозволяє позбутися від підшкірного жирового шару саме там, де він заважає найбільше.

Рано чи пізно відзначають надмірність ваги і небажано великі обсяги тіла навіть ті, хто регулярно займається спортом, дуже відповідально харчується і всіляко контролює свій зовнішній вигляд.

Жирові пастки.

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки
Жирова пастка

«Жирові пастки», на жаль, не піддаються контролю такими методами як спорт або харчові звички, тому від небажаних сантиметрів вам нікуди не дітися.

Пастками називають окремі відкладення жирової тканини, через які деякі зони непокоять ваш погляд опуклістю.

Жирова пастка може зіпсувати враження навіть у разі, якщо силует вашої фігури в цілому близький до ідеалу.

Найчастіше такі відкладення з’являються на підборідді, в зонах обличчя. Вони можуть потурбувати в області живота і на передпліччях, погіршити контури колін або шиї.

Традиційні способи поліпшення фігури тут неефективні, або результат їх застосування вкрай незначний та короткотривалий.

Співвідношення ваги, зросту, обсягів м’язів у Вас відповідає нормі.

У такій ситуації самий ефективний і надійний спосіб вирішення проблеми — виколювання препаратів що розщеплюють жир.

Ліполітік повинен призначити ваш косметолог враховуючи поради дипломованого лікаря!!!

Прямі та непрямі ліполітіки

Непрямий ліполітік

Непрямі ліполітікі, своїми словами, «спалюють» жир, але цілісність клітин вони не порушують, тобто вони слабші, можуть використовуватися для досягнення результату при малих локальних відкладеннях жиру. Власне, в обличчя, як ви дізнаєтесь пізніше, найчастіше вводять саме непрямі ліполітікі. Їх результат наближений до природного схуднення проблемної зони. У запущених випадках може знадобитися курс з 2-3 процедур.

Прямий ліполітік

Прямий ліполітік руйнує оболонку жирової клітини. Діє рішуче і результативніше, але це повинен робити професійний та досвічений косметолог, бо це «трішечки» небезбечно. На відміну від першого, відчуття першу годину можуть бути болючіше. Боліти може напротязі тижня.

Ін’єкції для схуднення: ліполітіки

Куди можна колоти?

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки

Багатьом досить багато відомо про ін’єкції для схуднення обличчя. Таким чином вводять саме ліполітікі, створені спеціально для цієї зони. Можна поліпшити стан повік, ввести в область шиї. Ліполітікі добре і швидко позбавить від другого підборіддя. Можна вводити такі засоби в живіт, сідниці.

Нерідко до препаратів вдаються, щоб поліпшити контури стегнових поверхонь з зовнішньої, внутрішньої сторони.

Можна вводити препарати в боки, передпліччя, плечі. Поширене використання в колінних зонах і в різних ділянках тіла поблизу суглобів.

Ліполітікі представляють собою засоби для схуднення, які надійно рятують людину від «целюліту».

Цим терміном звикли називати естетичну недосконалість, обумовлену неправильним протіканням локального метаболізму і лімфатичного застійного явища.

Коригуємо лице

Призначені для введення шляхом ін’єкцій препарати для схуднення можна використовувати в косметичних цілях.

Для цього краще звернутися в спеціалізований медичний заклад, як наша косметологічна клініка.

Показаннями для уколів будуть:
— друге підборіддя
— носові недосконалості
— нерівність лицьового овалу

Рекомендовано ввести курс спеціальних засобів, якщо на щоках з’явилися великі ділянки відкладення жирової тканини.

Багатьох непокоять накопичення жиру поблизу очей — їх також можна швидко і ефективно прибрати за допомогою спеціальних засобів.

Липолитики в лицо голосеево
Ліполітіки в лице

Спеціалізований лікарський засіб вводять під шкіру, використовуючи дуже тонкі голки, які мінімально ії травмують.

Глибина уколу в кожному випадку підбирається індивідуально, визначається типом шкірного покрову і зоною обробки.

Тривалість заходу — не більш третини години.

Ін’єкції для схуднення: ліполітіки

Підборіддя і щоки

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки

Досить часто можна бачити присвячені ін’єкціям відгуки, в яких розповідають про досвід застосування таких засобів для обробки зони підборіддя.

Зазвичай сюди вводять спеціалізований коктейль, що запускає хімічні реакції трансформації жирових тканин.

Відкладення перетворюються в легку емульсію, незабаром вона покидає організм. Можна вводити комбіновані препарати, в складі яких — амінокислоти, вітамінні сполуки. Такі засоби одночасно позбавляють від зайвих накопичень і роблять шкіру молодше. Зазвичай необхідно кілька процедур поспіль. Багато що визначається обсягами, які потрібно видалити. Деяким вистачає пари сеансів, іншим — чотирьох або п’яти.

Не рідше до косметологів звертаються, щоб обробити зону щік. Ця лицьова частина старіє раніше інших. Вона більше схильна до накопичення небажаних відкладень. Далеко не завжди косметологічні процедури дозволяють якісно позбутися від усіх проблемних ділянок. У деяких випадках показана контурна пластика.

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки
Уколи ліполітіками у живіт

Краса тіла

Втім, найчастіше до спеціалізованих медичних установ звертаються люди, зацікавлені в ін’єкціях для схуднення живота.

Місцеве мезолікування в даний час визнано одним із вдалих, результативних, швидких варіантів корекції небажаних відкладень в цій частині тіла.

Завдяки такій процедурі жир пропадає, лінії стають гладкими, залишається в минулому целюліт, йдуть розтяжки. Тонус шкіри за підсумками заходу буде вище, еластичність повернеться, немов у попередні роки.

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки

Первинний ефект можна помітити вже через тиждень після першого введення. Весь період боротьби з надлишками ваги за допомогою препаратів для спалювання жиру зобов’язує відмовлятися від спиртного, солярію. Не можна відвідувати лазню, сауну.

Масаж після уколів ліполітиками

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки
Бажано пройти курс масажу для закріплення результату
Ін’єкції для схуднення: види, принцип дії, препарати, ефективність

Про ефект

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки
Результати вражають

Плануючи робити ін’єкції ліполітіками для схуднення в живіт, обличчя, руки або ноги, потрібно попередньо розібратися з механізмом ефективності цієї процедури.

Після введення хімічного засобу ділянка стає областю локалізації, особливо активного ліполізу, при якому жири перетворюються в кислоти і додаткові елементи.

Щоб ці речовини не повернулися до колишньої форми, під час процедури вводяться засоби, що активізують елімінацію продуктів реакції з тканин.

Виведення здійснюється з током лімфи, крові.

Стимулюється циркуляція крові в конкретній зоні завдяки массажу.

Використовувані в сучасній косметології препарати активізують локальний метаболізм і відновлюють жировий обмін проблемної частини тіла. Такі препарати регулюють обмінні реакції, стабілізують ток крові, лімфи. Вони активно руйнують жирові молекули, причому процес супроводжується генеруванням безпечних продуктів реакції, природним чином елімініруемих з тіла.

Це прості і надійні засоби, які швидко усувають локальні жирові пастки і повертають пацієнтові бездоганний вигляд тіла та обличчя.

Ін’єкції для схуднення: ліполітіки

Про плюси

Процедура введення ін’єкцій для схуднення живота, кінцівок, обличчя має чимало переваг.

Основний плюс — можливість змінити окремий проблемний блок.

Дуже часто до уколів звертаються люди, які практично не мають спільних проблем надмірної ваги, але страждають від недосконалості однієї обмеженої зони, яку не вдається виправити іншими способами.

Серед плюсів — швидкий результат.

Його можна бачити вже через пару тижнів, коли спаде набряклість тканин. Різниця між габаритами до процедури і після неї може досягати декількох сантиметрів.

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки
Результати після уколів

Безсумнівна перевага — укорочена реабілітація.

Процес введення вимагає менше години, потім ще від тижня до двох зберігається набряк, можуть турбувати невеликі синці.

На цей час доведеться відмовитися від пляжу. Якщо ін’єкції зроблені в тіло, протягом першого тижня після заходу показано користуватися коригуючих білизною.

Ще один плюс — тривалість ефекту.

Як все відбувається

Ін'єкції для схуднення: ліполітіки
Як робляться уколи ліполітіками

Найкраще робити ін’єкції для схуднення в спеціалізованій клініці, де працює висококваліфікований, досвідчений косметолог. Спершу необхідно проконсультуватися з лікарем, здати аналізи. Лікар складає анамнез, щоб заздалегідь оцінити ймовірність протипоказань. На першому обстеженні доктор вимірює габарити тіла клієнта, визначає проблемні ділянки.

Ін’єкції для схуднення: ліполітіки

Перед безпосередньо введенням спеціальної підготовки не потрібно. В роботі використовується атравматично голка. Через неї в підшкірний шар клітковини вводять обраний препарат. Ніякого болю при цьому людина не відчуває.

Після процедури надягають для втягувальну білизну. Протягом тижня рекомендовано пити на півлітра рідини більше, ніж звично — це покращує виведення продуктів розщеплення жирів. Слід по можливості уникати фізичної активності, гарячих водних процедур, впливу ультрафіолету.

Iноді не можна

Ін’єкції для схуднення заборонені під час виношування дитини. Їх не роблять годують груддю матерям. Препарати не вводять в разі місцевого інфікування, системно протікає інфекційного захворювання. Не можна робити введення, якщо спостерігаються психічні відхилення, якщо людина не в силах зрозуміти протокол процедури або оцінити документ, в якому він погоджується на втручання.

Введення засобів заборонено при проблемах згортання крові і аутоімунних патологіях. Не можна вводити ліполітіки особам, які страждають порушеннями кровотоку в руках, ногах. Протипоказаннями виступають індекс ваги більше 30 одиниць, слабкість роботи нирок, хвороби печінки — гострі або формі хроніки. Заборонено працювати ліполітікі особам, які страждають на діабет першого або другого типу, якщо хвороба декомпенсована. Процедура протипоказана при серцевих патологіях, алергії на лідокаїн. Не можна вводити такі препарати при атопії.

Небажані ефекти

Відомо, що ін’єкції для схуднення можуть стати причиною нетривалого свербіння. Відразу після введення може бути печа у оброблених зонах. Є ймовірність почервоніння, що зберігається протягом декількох годин. Стільки ж може турбувати локальний жар. Кілька днів можуть триматися гематоми.

Протягом тижня або двох побічний ефект процедури — набряк.

Зрідка в першу добу після введення формується нерівний контур шкірних покривів. Це явище самостійно вичерпує себе до середини або кінця другого тижня після процедури.

Чи варто робити?

Як можна зробити висновок з відгуків, ін’єкції для схуднення є зручним і надійним способом позбутися від недосконалостей. Це досить безпечні процедури, особливо якщо проводяться в спеціалізованій клініці зусиллями досвідченого лікаря. Правда, не варто економити. Як можна бачити з відгуків різних користувачів, відомі і такі випадки, коли люди зверталися до нелегально практикуючих косметологів і результат в цьому випадку був відверто поганим.

З відгуків, ін’єкції для схуднення порадують відмінним результатом, якщо співпрацювати з надійною клінікою, що має сертифікати відповідності та всі дозвільні документи для проведення відповідних процедур. Багато в чому успіх залежить від дотримання чистоти, асептичності приміщення.

Хочу зробити сама!

Не у всіх є гроші для відвідування доктора, і деякі замислюються, чи можна робити з метою схуднення ін’єкції пептидів, вітамінів, інших засобів своїми силами, щоб позбутися від тривожних небажаних відкладень. Найпростіший варіант для домашнього застосування — введення вітаміну В12. Деякі вважають за краще користуватися комплексними препаратами, в складі яких є холін, вітаміни, інозитол, метіонін. Інші вважають, що ін’єкції озону для схуднення — це досить цікавий, а головне — доступний за ціною метод.

Варто відразу зазначити: всі домашні варіанти порівняно малоефективні, більш того, небезпечні. Кожна ін’єкція пов’язана з ризиком занесення інфекції, оскільки вдома люди вкрай рідко дотримуються всіх правил знезараження. Крім потенційних ускладнень необхідно враховувати особливості ефективності. Навіть процедури в клініці з застосуванням спеціальних продуктів, сертифікованих на світовому рівні, можуть дати недостатньо виражений результат. Самовільне введення, наприклад, озону — це захід, який, як видно з досвіду багатьох, практично ніколи не дає ніякого ефекту.

Звертайтеся до професіоналів! Ми чекаємо на Вас у нашій кліниці!